Гарантія якості продукції та упаковки

Дана політика якості є невід’ємною частиною Публічної угоди

Політика якості щодо складових замовлення:

  1. Ми не гарантуємо абсолютної ідентичності посадкового матеріалу з фото зразка, розміщеного на сайті. Гарантуємо схожість посадкового матеріалу з фото, яке представлене на сайті.
  2. Будь-які розміри на сайті вказані орієнтовно. Допускається похибка +/- 10-30%.
  3. Так як саджанці не штучні, наявність несуттєвих ушкоджень (не відбивається на загальному здоров’ї саджанця) природньо для матеріалу, що транспортується. Не значними вважаються легкі ушкодження листя, невеликі подряпини, несуттєві надломи.
  4. Посадковий матеріал відправляється згідно агротехнічних норм під час висадки, коли викопування і транспортування для саджанця безпечна, і не порушують біоритм рослини.
  5. Ми гарантуємо, що посадковий матеріал, що доставляється клієнту, буде отримано здоровим і готовим до висадки.
  6. Ми гарантуємо високу приживлюваність за умови належного догляду, що відповідає нормам агротехніки і забезпечення потреб конкретного виду рослини.
  7. Ми не несемо відповідальність за приживлюваність посадкового матеріалу в разі недотримання норм агротехніки.
  8. Відсутність звернень протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, є фактом, який підтверджує одержання якісного посадкового матеріалу.

 

Політика якості упаковки:

  1. Упаковка рослин здійснюється Продавцем і забезпечує збереження саджанців протягом транспортування і протягом періоду зберігання на пошті у встановлений термін від трьох до п’яти днів з моменту прибуття посилки у відділення пошти.
Shopping Cart
Догори